Slnečné pobrežie

Destinácia

Destinácia

Odchod

Odchod

Návrat

Návrat

Doprava

Doprava

Strava

Strava
Zobraziť

Slnečné pobrežie v kocke

Slnečné pobrežie (bulh. Slnčev brjag, angl. Sunny Beach) je najväčším a najznámejším turistickým centrom v Bulharsku. Nachádza sa 35 km severne od letiska v Burgase, vedľa malebného mestečka Nesebar.

Hotely

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Volutpat elit sed pretium, egestas sed sit.

Polohy hotelov

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Volutpat elit sed pretium, egestas sed sit.
Mapa

Viacej informácií

Slnečné pobrežie je najväčšie a najpopulárnejšie letovisko v krajine, nachádza sa tu vyše 900 hotelov s viac ako 150-tisíc lôžkami. Je tu tiež 180 reštaurácií a množstvo hudobných klubov, nočných klubov a podobne. V posledných rokoch boli takmer všetky hotely zrenovované a bolo postavených niekoľko luxusných hotelov, ako aj množstvo apartmánových komplexov.

Permanentne tu žije veľmi málo obyvateľov, no počas leta sa tu zdržiava tisíce turistov. Hlavný pás hotelov pri pláži sa tiahne v dĺžke niekoľko kilometrov a rozprestiera sa v zálive medzi sídlami Nesebar a Sveti Vlas.

Slnečné pobrežie uspokojuje aj tie najvyššie nároky, ktoré má spĺňať obľúbené turistické letovisko: dlhá piesočnatá pláž len mierne sa zvažujúca do mora, široké možnosti športového a spoločenského vyžitia.

Pre športovo založených klientov sú k dispozícii tenisové kurty, fitnescentrá, bicykle, lukostrelba, jazda na koňoch, lety na motorovom rogale, kolky, minigolf, windsurfing, vodné lyže, vodné bicykle, či vodné skútre. Nachádza sa tu mnoho štýlových reštaurácií, bary, kluby, diskotéky, kasína a tiež  aquaparky. Pre deti sú k dispozícii detské vláčiky, nafukovacie hrady, šmykľavky.

 

Dovolenky

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Volutpat elit sed pretium, egestas sed sit.

Niečo málo z Bulharska

Severná pláž Primorska sa umiestnila na 80. mieste v nedávnom rebríčku 100 najkrajších pláží v Európe 2023.
Pre znalcov to nie je prekvapenie, pretože pláže v Primorsku ponúkajú veľa miest s úžasným výhľadom a jedinečným čarom.
Môžu sa pochváliť úžasnými úsekmi piesku s krištáľovo čistou vodou, ktoré určite stoja za návštevu.
Tí, ktorí navštívia pláže v Primorsku, budú odmenení, či už si vyberú navštevovanejšie alebo pokojnejšie miesta, ktoré sú skrytým rajom nedotknutej prírody a pokojného prostredia.
Tento klenot určite stojí za návštevu aj pre tých, ktorí doteraz nemali Bulharsko v "hľadáčiku" ich záujmu a hľadajú menej známu destináciu pre ich dovolenku.

Prihláste sa na odber First minute a Last minute ponúk a noviniek.