O cestovnej kancelárii

CK ALFA TRAVEL

Je jedna z mála slovenských cestovných kancelárií, ktorá sa špecializuje na Bulharsko, najmä na južné pobrežie Čierneho mora. Jej zakladatelia mali dlhoročné skúsenosti s touto destináciou ešte pred založením cestovnej kancelárie v súčasnej podobe. Tieto skúsenosti sú základom významnej konkurenčnej výhody CK Alfa Travel, ktorou je poskytovanie kvalitných služieb na základe dlhoročných znalostí miestnych pomerov.

Môžeme konštatovať, že Bulharsko už netreba slovenským turistom predstavovať. Táto krajina sa za posledné roky stala pre tisíce slovenských klientov dôverne známou a obľúbenou destináciou a CK Alfa Travel zase ich serióznym partnerom. O tom svedčí nielen veľký počet turistov, ktorí sa do Bulharska s nami pravidelne vracajú, ale aj stále sa zvyšujúci počet nových turistov, ktorí svojím záujmom reagujú na pozitívne ohlasy. Naša cestovná kancelária sa zameriava na južné pobrežie Bulharska, pričom najobľúbenejším cieľom našich turistov sa stalo Primorsko, kde si naša cestovná kancelária dlhodobo udržuje postavenie najvätšieho slovenského touroperátora.

Dôkazom kvality našich služieb tiež je, že všetci pracovníci cestovnej kancelárie Alfa Travel osobne navštívili všetky ponúkané ubytovacie kapacity, v dôsledku čoho môžu naším klientom poskytnúť reálne a vyčerpávajúce informácie a pomôcť im tak pri výbere ich dovolenky.

Niečo málo z Bulharska

Severná pláž Primorska sa umiestnila na 80. mieste v nedávnom rebríčku 100 najkrajších pláží v Európe 2023.
Pre znalcov to nie je prekvapenie, pretože pláže v Primorsku ponúkajú veľa miest s úžasným výhľadom a jedinečným čarom.
Môžu sa pochváliť úžasnými úsekmi piesku s krištáľovo čistou vodou, ktoré určite stoja za návštevu.
Tí, ktorí navštívia pláže v Primorsku, budú odmenení, či už si vyberú navštevovanejšie alebo pokojnejšie miesta, ktoré sú skrytým rajom nedotknutej prírody a pokojného prostredia.
Tento klenot určite stojí za návštevu aj pre tých, ktorí doteraz nemali Bulharsko v "hľadáčiku" ich záujmu a hľadajú menej známu destináciu pre ich dovolenku.

Prihláste sa na odber First minute a Last minute ponúk a noviniek.